Get Adobe Flash player
Home

Ostatnio dodane

Listy uczniów klas pierwszych i drugich w roku szklonym 2014/2015

 

Listy uczniów klas pierwszych i drugich

 

Gimnazjum im. Kościeleckich w Skępem

 

w roku szkolnym 2014/2015,

 

wg stanu na dzień 18.08.2014 r.

 

Listy mogą ulec zmianie z przyczyn czynników obiektywnych.






Klasa IA, 2014/2015,

wychowawca: p. M. Korczakowska,

język: angielski, niemiecki

13 dz., 8 chł.

 

Lp

Nazwisko

Imię

1

Chojnicki

Bartosz

2

Dziurlikowska

Iwona

3

Gilewska

Natalia Małgorzata

4

Grudzińska

Katarzyna Janina

5

Grzębski

Radosław Dawid

6

Janiszewski

Kamil

7

Jankowska

Natalia

8

Jasińska

Dominika

9

Jaworska

Dagmara

10

Kalksztejn

Iwona

11

Koszytkowski

Artur Krzysztof

12

Lisiecki

Patryk

13

Małecka

Weronika

14

Miśkiewicz

Patrycja

15

Orłowska

Wiktoria Ewa

16

Ozimkowska

Kamila Oliwia

17

Pietruszewska

Dżesika Klaudia

18

Sajdak

Katarzyna

19

Szymczak

Mateusz Mariusz

20

Uzarski

Emil Sergiusz

21

Zawadzki

Jakub

 

 

 

 

Klasa IB, 2014/2015,

wychowawca: p. M. Paul,

język: angielski, niemiecki,

11dz., 10 chł.

 

Lp.

Nazwisko

Imię

1

Boniecka

Klaudia Maria

2

Ciemiecki

Łukasz

3

Dykowska

Magdalena

4

Dziarkowska

Patrycja

5

Galus

Julia Dominika

6

Kwiatkowski

Karol

7

Moderski

Jakub

8

Orłowski

Przemysław

9

Pruśkiewicz

Zuzanna

10

Sądzyńska

Martyna

11

Składanowska

Julia

12

Skoczylas

Jakub Kacper

13

Słowik

Zuzanna

14

Szwajkowska

Weronika

15

Tułodziecki

Bartłomiej

16

Uzarska

Natalia Weronika

17

Walczewski

Radosław

18

Wiśniewska

Dominika

19

Wiśniewski

Krzysztof

20

Zasowski

Bartosz

21

Zawadzki

Marcin

 

 

 

 

Klasa IC , 2014/2015,

wychowawca: p. D. Bombalicka,

język: angielski, rosyjski,

5 dz., 11 chł.

 

lp

Nazwisko

Imię

1

Berżał

Klaudia

2

Bielicka

Julia

3

Bujanowski

Kamil Andrzej

4

Dobrzeniecki

Dariusz

5

Gabrychowicz

Wiktor

6

Kalinowski

Adam Wiesław

7

Korbal

Kacper

8

Kowalska

Weronika Wiktoria

9

Montowski

Mateusz

10

Orłowski

Łukasz

11

Raczkiewicz

Patryk

12

Topolewska

Julia

13

Trymerski

Wiktor

14

Walter

Dariusz

15

Wąsicka

Magdalena

16

Zażdżyk

Filip

 

 

 

 

 

 

 

Klasa ID, 2014/2015,

wychowawca: p. J. Dąbkowska,

język: angielski, niemiecki,

9 dz., 13 chł.

 

lp

Nazwisko

Imię

1

Chylińska

Sylwia Halina

2

Czyżewski

Patryk

3

Drygulska

Julia

4

Drygulski

Michał

5

Dziarkowski

Dawid

6

Elwertowski

Kacper

7

Gadomska

Paulina

8

Jakubowski

Piotr Paweł

9

Jaworska

Gabriela

10

Kaźmierowska

Jagoda Anna

11

Kępczyński

Damian

12

Kleczkowski

Mikołaj

13

Kopaczewski

Dawid

14

Lemańska

Justyna

15

Markowska

Kamila

16

Miler

Sebastian

17

Miłkowska

Natalia Weronika

18

Nowicki

Mateusz

19

Orłowski

Kamil Krzysztof

20

Skorupska

Natalia

21

Szablewski

Dawid

22

Tucholski

Patryk

 

 

Klasa IIA , 2014/2015,

wychowawca: p. J. Różańska,

język: angielski, niemiecki,

10 dz., 12 chł.

 

 

Lp.

Nazwisko

Imię

1

Bętlewski

Dawid

2

Bujałkowski

Emil

3

Cichocki

Damian

4

Elwertowska

Magdalena

5

Gilewski

Michał

6

Gorzkowski

Bartosz

7

Grabowska

Martyna

8

Kacprowicz

Jakub

9

Kalinowska

Karolina

10

Kamińska

Paulina

11

Kolawa

Karol

12

Kowalski

Mateusz

13

Kubacka

Oliwia

14

Milewska

Daria

15

Miżyński

Marcjan

16

Rydzyńska

Agata

17

Sajdak

Paulina

18

Skibińska

Katarzyna

19

Tybuszewski

Bartłomiej

20

Waloch

Katarzyna

21

Watkowski

Filip

22

Wyrzykowski

Jakub

 

Klasa IIB, 2014/2015,

wychowawca: p. T. Urbaniak,

język: angielski, niemiecki,

14 dz., 9 chł.

 

Lp.

Nazwisko

Imię

1

Bombalicka

Ewa

2

Braor

Radosław

3

Bruzdewicz

Julia

4

Dzięciołowski

Łukasz

5

Gorzycka

Alicja

6

Grębocki

Kacper

7

Grochocki

Daniel

8

Jabłońska

Paulina

9

Jagas

Weronika

10

Kawczyńska

Aleksandra

11

Kisielewska

Daria

12

Konczalska

Sylwia

13

Kwiatkowska

Emilia

14

Mosińska

Wiktoria

15

Orłowski

Hubert

16

Paradowski

Robert

17

Potępski

Arkadiusz

18

Rudnicki

Filip

 

19

Sobiecka

Klaudia

20

Stefańska

Anna

21

Tułodziecka

Patrycja

22

Wiśniewski

Adrian

23

Witkowska

Paulina

 

 

Klasa IIC, 2014/2015,

wychowawca: p. A. Kowalska,

język: angielski, niemiecki, rosyjski,

13 dz., 12 chł.

Lp.

Nazwisko

Imię

1

Choczyńska

Patrycja

2

Chojnacka

Julia

3

Chylińska

Magdalena

4

Dziębakowski

Szymon

5

Kaczorowski

Arkadiusz

6

Kaliszewski

Karol

7

Kiliszewska

Natalia

8

Kopaczewska

Weronika

9

Ławicki

Kamil

10

Ławicki

Tomasz

11

Łowicka

Angelika

12

Magiera

Sylwia

13

Marcinkowska

Monika

14

Markowski

Jakub

15

Miler

Izabela

16

Nejman

Jakub

17

Nowicka

Aleksandra

18

Okoński

Jakub

19

Słupecka

Monika

20

Strycel

Julita

21

Tucholski

Sebastian

22

Uzarski

Dominik

23

Wierzbowski

Marcin

24

Wójcikowska

Anita

25

Zażdżyk

Kacper

 

 

Klasa IID, 2014/2015,

wychowawca: p. E. Żebrowska,

język: angielski, niemiecki,

12 dz., 11 chł.

 

Lp.

Nazwisko

Imię

1

Drygulska

Klaudia

2

Elwertowski

Kacper

3

Essa

Michał

4

Grudzińska

Aleksandra

5

Jaworski

Adrian

6

Jaworski

Mateusz

7

Kępczyńska

Julia

8

Krymka

Rafał

9

Kubacka

Magda

10

Maćkiewicz

Magda

11

Malinowska

Aleksandra

12

Murawska

Patrycja

13

Murawski

Kacper

14

Nowicka

Patrycja

15

Nowicki

Dawid

16

Olszewska

Daria

17

Pytelewski

Artur

18

Słupecki

Kacper

19

Trymerska

Dominika

20

Wierkus

Damian

21

Woźniak

Patrycja

22

Zielińska

Aleksandra

23

Zieliński

Krystian

Poprawiony (czwartek, 21 sierpnia 2014 13:44)

 

Odjazdy autobusów: 2 września 2014 - 26 czerwca 2014

Trasa Nr 2 + Nr 6

Skępe, Kierz, Narutowo, Lubówiec, Narutowo, Jarczewo, Skępe - szkoła ~18 km jeden kurs

rok szkolny 2014/2015

w   okresie   od   02. IX. 2014 r.   do   30. VI. 2015 r.

Przewoźnik: 1.”MARTRANS - 2” - Opiekunka - Pani Anna Górska            

                     2.”MARTRANS - 4” - Opiekunka - Pani Barbara Kąkolewska

                     3. UMiG Skępe - kierowca B. Sikorski - Opiekunka - Pani Małgorzata Wysocka

 

- 42 ucz. klas 01 - I a - II a - III b – VI c - SP Skępe  - na godz. 730 - „MARTRANS – 4”                            

- 11 ucz. klas V a - IV a   - SP Skępe                             - na godz. 820 - „MARTRANS – 2”                            

- 29 ucz. Gimnazjum                                                     - na godz. 820 - „MARTRANS – 2”                            

   41 ucz. na godz. 730  +   40   ucz. na godz. 820 = 81 ucz. razem                         

 

Codziennie rano

I Kurs - firma "MARTRANS - 4"       II Kurs Firma - "MARTRANS -2"              

     630 - Kierz I                                   735 - Kierz I

     632 - Kierz II                                737 - Kierz II

     635 - Narutowo                            740 - Narutowo  

     640 - Lubówiec I                           745 - Lubówiec I

     645 - Lubówiec II                           750 - Lubówiec II

     655 - Jarczewo                               800 - Jarczewo

     705 - Skępe                                   810 - Skępe

 

Powrót

   Kurs - B. Sikorski                         Kurs – B. Sikorski         Kurs – firma "MARTRANS -2"              

   1200 -Skępe (Pn + Wt.+ Śr +Cz + Pt )       1315 - Skępe (Wt.)          1445 - Skępe (Pn + Wt.+ Śr )                                              

 1210 - Kierz I                                    1325 - Kierz I                     1455   - Kierz I

   1212 - Kierz II                                   1328 - Kierz II                     1457   - Kierz II

   1215 - Narutowo                                     1331 - Narutowo                 1500 - Narutowo

   1220 - Lubówiec I                             1336 - Lubówiec I               1505 - Lubówiec I

   1225 - Lubówiec II                           1340 - Lubówiec II             1510 - Lubówiec II

   1235  - Jarczewo                           1350 - Jarczewo               1520   - Jarczewo

   1245 - Skępe                               1400 - Skępe                   1530   - Skępe

 

Powrót

Kurs B. Sikorski                   Kurs – "MARTRANS - 4"       Kurs - firma "MARTRANS -2"                 

z trasą Nr 6 (Pn.)                            z trasą Nr 6 (Cz. )                   ( Cz.+ Pt.)

1315 - Skępe                                            1310 - Skępe                           1355 - Skępe                                                

1325/28 - Łąkie I+II                          1325/28 - Łąkie I+II               1405 - Kierz I

1338 - Kierz I                           1340 - Kierz I                       1407 - Kierz II                                                

1340 - Kierz II                               1345 - Kierz II                         1410 - Narutowo                        

1343 - Narutowo                           1350 - Narutowo                       1415 - Lubówiec I                        

1350 - Lubówiec I                         1355 - Lubówiec I                     1425 - Lubówiec II                          

1353 - Lubówiec II                         1400 - Lubówiec II               1435 - Jarczewo                        

1400 - Jarczewo                         1410 - Jarczewo                   1445 - Skępe                          

   1410 - Skępe                                   1420 - Skępe                              

 

 

 

 

Skępe, 18.08.2014r.

 

 

 

 

 

 

Trasa Nr 4

Skępe, Moczadła I, Moczadła II, Kukowo, Grabówiec, Boguchwała I, Gorzeszyn, Boguchwała I, Boguchwała II, Kukowo, Czermno SP, Moczadła II, Moczadła I, Skępe SP + Gim. ~ 27 km,

rok szkolny

2014/2015

w okresie od   02.IX.2014 r.   do   30.VI. 2015 r.

 

- godz. 755 w SP Czermno,  

- godz. 815 w Gimnazjum w Skępem

 

Przewoźnik:   firma "MARTRANS - 3"              

 

Opiekunka:   Pani Marzena Kawczyńska

 

- 25 uczniów do SP Czermno (25)

- 23 uczniów do Gimnazjum w Skępem + 2 do SP Skępe = 25 ucz.         (22)

                                     48 uczniów                                                                 (52)  

 

Codziennie rano - przewoźnik – firma "MARTRANS - 3"

   720 - Grabówiec

   725 - Boguchwała I

   730 - Gorzeszyn

   740 - Boguchwała I

   743 - Boguchwała II

   750 - Kukowo  

   755  - Czermno SP

   755 - odjazd z SP Czermno

   800 - Kukowo

   805  - Moczadła I

   810  - Moczadła II

   815  - Skępe

 

Powrót - (Cz + Pt ) - "MARTRANS - 3"        Powrót - (Pn +Wt + Śr) -"MARTRANS -3"                  

1355 - Skępe                                             1445 - Skępe

1405 - Moczadła I                                       1455 - Moczadła II

1410 - Moczadła II                                           1500  - Moczadła I

1415 - Kukowo                                                 1505 - Kukowo

1420 - SP Czermno                                           1510  - SP Czermno

1430 - Boguchwała II                                       1515  - Boguchwała II

1433 - Boguchwała I                                         1518  - Boguchwała I

1437  -   Gorzeszyn                                               1532 - Gorzeszyn

1442  -  Boguchwała I                                         1537  - Boguchwała I

1447 - Grabówiec                                               1542  - Grabówiec

1450 - Kukowo                                                  1545 - Kukowo                                                                                                                                                                                                                                                                                               

1455 -   Moczadła II                                             1550 - Moczadła II                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

1500 -   Moczadła I                                               1555  - Moczadła I                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

1505 -   Skępe                                                       1600 - Skępe                                                                                                                                                                                                                                                                                          

                                                                                                                       Skępe, 18.08.2014 r.

 

 

                             Trasa Nr 6

rok szkolny 2014 / 2015       Łąkie, Skępe   ~ 16 km              

 

w okresie od 02.IX. 2014r. do 30.VI. 2015r.

Przewoźnicy:

1. Firma przewozowa „MARTRANS - 4” - Opiekunka - Pani Barbara Kąkolewska

2. UMiG Skępe – kierowca B. Sikorski - opiekunka: Pani Małgorzata Wysocka

 

Codziennie rano „MARTRANS - 4” - I i II kurs

I kurs (36 ucz. IV- VI SP Skępe)                                       II kurs (30 ucz. I - III Gim. Skępe )                                

             705 - Skępe   - "MARTRANS - 4”                   745 - Skępe - "MARTRANS - 4”                                               

             715 - Łąkie I                                                    750 - Łąkie I        

             718 - Łąkie II                                                          753   - Łąkie II                  

             728 - Skępe                                                       811   - Skępe          

 

Powrót - ( Pn. + nr 2) - UMiG Skępe - B. Sikorski + „MARTRANS - 4”

I kurs 1315 - Skępe ( Pn. ) B. Sikorski       II kurs 1445 - Skępe ( Pn.) „MARTRANS - 4”

             1325 - Łąkie I                                          1500 - Łąkie I                                          

             1328  - Łąkie II                                                 1503 - Łąkie II                                    

             1338  - Kierz I                                           1510 - Skępe

          1340  - Kierz II                      

             1343 - Narutowo                      

           1348 - Lubówiec I                  

             1353 - Lubówiec II                    

             1400 - Jarczewo                        

             1410 - Skępe                            

Powrót  - ( Wt. ) przewoźnik – „MARTRANS - 4”

I kurs 1415 - Skępe ( Wt )                             II kurs   1445 - Skępe ( Wt )                                              

           1425 - Łąkie I                                                              1500 - Łąkie I

           1428 - Łąkie II                                                            1503 - Łąkie II

           1440 - Skępe                                                                           1510  - Skępe                                                     Powrót  - ( Śr. ) przewoźnik – „MARTRANS - 4”

I kurs 1415 - Skępe ( Śr.)                               II kurs 1445 - Skępe ( Śr. )                                            

           1425 - Łąkie I                                                                              1455 - Łąkie I

           1428 - Łąkie II                                                             1500 - Łąkie II

           1440 - Skępe                                                 1510 - Skępe                                                                                                                      

Powrót - ( Cz. + nr 2 ) przewoźnik - „MARTRANS - 4”

I kurs 1310 - Skępe ( Cz.)                           II kurs   1420 - Skępe ( Cz.)                                                                                       

             1325 - Łąkie I                                          1435 - Łąkie I                                          

           1328  - Łąkie II                                                 1438 - Łąkie II                                    

             1340  - Kierz I                                           1450 - Skępe

          1345  - Kierz II                      

             1350 - Narutowo                      

           1355 - Lubówiec I                  

             1400 - Lubówiec II                    

             1410 - Jarczewo                        

             1420 - Skępe                            

Powrót  - ( Pt. ) przewoźnik – „MARTRANS - 4”

I kurs 1310 - Skępe ( Pt.)                               II kurs 1350 - Skępe ( Pt.)

           1325 - Łąkie I                                                                  1405 - Łąkie I

           1328 - Łąkie II                                                                  1408 - Łąkie II

           1340 - Skępe                                                                                 1420  - Skępe                                                    

 

                                                                                                                                                 Skępe, 23.07.2014r.

 

               Trasa Nr 9 + 1

 

Moczadła, Zajeziorze, do SP Skępe   ~ 4,5 km

 

rok szkolny   2014 / 2015

 

w okresie od 02. IX. 2014 r. do   30.VI. 2015 r.

 

Przewoźnik: 1. UMiG Skępe -   B. Sikorski - 0piekunka -   Pani Małgorzata Wysocka

                       2. Firma "MARTRANS -1" - opiekunka Pani Aldona Grzędzicka

 

-   37 uczniów do SP Skępe  

-   13 uczniów do Gimnazjum w Skępem    

     50 uczniów  

 

Codziennie rano - przewoźnik "MARTRANS - 1"

640 - Skępe

650 - Ławiczek

655 - Huta

700 - Obóz I

703 - Obóz II

708 - Gorzeszyn

712 - Grabowiec

715 - Moczadła

718 - Zajeziorze

723 - Skępe

Powrót - (Pn + Wt + Śr ) - I i II kurs:   - UMiG B. Sikorski                  

I kurs - ( Pn.+ Wt + Śr))             II kurs - ( Wt + Śr )               II kurs - ( Pn. )                              

   1300  - Skępe                              1440 - Skępe                         1450 - Skępe                                                                                                            

   1305   - Zajeziorze                   1445 - Zajeziorze                   1455 - Zajeziorze                                                                                                        

   1310   - Moczadła                     1450   - Moczadła                   1500 - Moczadła                                                                                                                                                                      

   1315  - Skępe                           1500  - Wólka                      1510  - Wólka  

                                                     1510  - Blinno                       1520  - Blinno  

                                                     1520  - Likiec                         1530 - Likiec  

                                                     1530  - Wólka                       1540  - Wólka  

                                                     1540  - Skępe                         1550  - Skępe  

 

Powrót   - ( Cz + Pt ) I i II   kurs   - UMiG B. Sikorski

I kurs - B. Sikorski                                           II kurs - B. Sikorski                    

   1300  - Skępe                                                         1420 - Skępe                                                          

   1305   - Zajeziorze                                                 1425 - Zajeziorze                                                      

   1310   - Moczadła                                                 1430   - Moczadła                                                                                                                    

   1320  - Skępe                                                        1440  - Wólka  

                                                                                   1500 - Wólka - odjazd  

                                                                                   1510  - Blinno  

                                                                                  1520 - Likiec

                                                                                   1530  - Skępe  

                                                           

                                                                                                               Skępe, 18.08.2014r.

           Trasa Nr 1 + 9

 

Skępe, Ławiczek, Huta, Obóz I, Obóz II, Gorzeszyn, Grabówiec, Moczadła, Zajeziorze, Skępe szkoła     ~ 22 km

 

 

 

rok szkolny 2014/2015

 

w okresie od 02. IX. 2014 r. do 27.VI. 2015 r.

 

Przewoźnik: „MARTRANS - 1 - Opiekunka: Pani Aldona Grzędzicka

- 35 uczniów do SP Skępe -     na godz. 730

- 14 uczniów do Gimnazjum w Skępem -     na godz. 730

~ 49   uczniów

 

Codziennie rano - przewoźnik   - firma przewozowa „MARTRANS - 1”

     640 - Skępe ( „MARTRANS – 1” )            

     650 - Ławiczek

     655 - Huta

     700 - Obóz I

     703 - Obóz II

     708 - Gorzeszyn

     712 - Grabówiec

     715 - Moczadła

     718 - Zajeziorze

     723 - Skępe

 

Powrót - kurs - ( Pn +Wt +Śr )   - firma „MARTRANS - 1  

   I Kurs - „MARTRANS - 1   (Pn. +Wt. + Śr.    

   1445   - Skępe                    

   1450   - Zajeziorze                                                                        

   1453   - Moczadła                          

   1458 - Grabówiec

   1503 - Gorzeszyn

   1508 - Obóż II

   1511 - Obóz I

   1516 - Huta

   1521 - Ławiczek

   1530 - Skępe

 

Powrót  - kurs (Cz + Pt ) - firma „MARTRANS – 1”  

   1355  - Skępe                                                                                                          

   1400   - Zajeziorze                                                                        

   1403   - Moczadła                          

   1408 - Grabówiec

   1412 - Gorzeszyn

   1417 - Obóż II

   1420 - Obóz I

   1425 - Huta

   1430 - Ławiczek

   1440 - Skępe                                       

Skępe, 18.08.2014 r.    

Trasa Nr 3

rok szkolny

2014/2015

od   01.09.2014r.   do   31.12.2015r.

 

 

SP Łąkie, Sarnowo I Krzyżówki, Sarnowo II Las, Sarnowo III Sklep, Franciszkowi I, Franciszkowi II, SP Łąkie.

 

Przewoźnik:   Pan Zenon Huptas

 

                              

-   9   uczniów klas O – III do SP Łąkie (5)

-   4   uczniów klas IV – VI SP na przesiadkę do SP Skępe (4)

-   4   uczniów Gim. na przesiadkę do Gimnazjum w Skępem (3)

   17   uczniów                    (12)

Trasa rozpoczyna się od wsi Sarnowo Krzyżówki

I     przystanek       720 - Sarnowo I Krzyżówki      

 

II   przystanek       725 - Sarnowo II Las                

 

III   przystanek       730 - Sarnowo III Sklep              

IV   przystanek       735 - Franciszkowi I                

 

V   przystanek       745 - Franciszkowi II              

 

VI przystanek       750 - SP Łąkie                      

                                               Łącznie ~ 14 km jeden kurs.

Po zajęciach są dwa kursy.

Odwożenie uczniów w   Pn. + Cz. + Pt.

     - z SP Łąkie wyjazd godz. 1230 - odwożeni uczniowie klas 0 – III ( w piątki 1130 )

     - z SP Łąkie wyjazd godz. 1430 - odwożeni pozostali uczniowie

Odwożenie uczniów we Wt. + Śr.

     - z SP Łąkie wyjazd godz. 1230 - odwożeni uczniowie klas 0 – III ( w piątki 1130 )

     - z SP Łąkie wyjazd godz. 1500 - odwożeni pozostali uczniowie

 

 

                                                                                                                                                 Skępe, 08.07.2014 r.

 

 

 

 

 

Trasa Nr 5   ( + Nr 10 )

Skępe, Józefkowo, Pokrzywnik, Żagno, Głęboczek, Żagno, Pokrzywnik, Józefkowo do SP + Gim. Skępe   ~ 10 km     na godz. 730                

 

rok szkolny   2014 / 2015

 

w okresie od 02.IX. 2014 r.   do   30.VI. 2015 r.

 

Przewoźnicy:

1. rano - firma przewozowa "MARTRANS -2"   - opiekunka - Pani A.Górska

2. odwożenie po zajęciach UMiG Skępe – kier. B. Sikorski opiekunka Pani M. Wysocka

3. odwożenie po zajęciach – "MARTRANS - 4" - opiekunka: Pani Barbara Kąkolewska

-   14 ucz. kl. O - VI SP Skępe - Żuchowo, Pokrzywnik, Żagno, Głęboczek (14)

-     7 ucz. kl. I – III Gim. w Skępem -Żuchowo, Pokrzywnik, Żagno, Głęboczek  (7)     

   21 uczniów  

 

 

Codziennie rano - Pn.+ Wt.+ Śr.+ Cz. + Pt.   - firma przewozowa "MARTRANS - 2"

I kurs - firma przewozowa "MARTRANS - 2"  

       645 - Skępe

       700 - Pokrzywnik                                            

       705 - Józefkowo                                              

       710 - Skępe

 

Powrót – I – II – III   - MARTRANS

I kurs – "MARTRANS - 4"        II kurs – "MATRANS - 4"        III kurs "MARTRANS - 4"

1200 - Skępe ( Wt + Śr )       1355  - Skępe ( Wt + Śr )        1510  - Skępe ( Pn + Wt + Śr )        

1205 - Józefkowo                   1400 - Józefkowo                1515   - Józefkowo                                                                                              

1210   - Pokrzywnik                 1405 - Pokrzywnik              1520   - Pokrzywnik                                                                                        

1215 - Józefkowo                   1410 - Józefowo                      1525 - Józefowo

1220 - Skępe                           1415      - Skępe                           1530  - Skępe                                                                                                                                                   

                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Powrót - (Pn + Cz + Pt) – "MARTRANS - 4"                      (Cz + Pt ) - II   kurs: B. Sikorski

I kurs - MARTRANS - 4                                                            II kurs – B. Sikorski      

   1200 - Skępe ( Pn + Cz + Pt )                                                 1400 - Skępe ( Cz + Pt )        

   1205 - Józefkowo                                                         1405 - Józefkowo                                                  

   1210 - Pokrzywnik                                                      1410   - Pokrzywnik                                                  

   1215  - Józefkowo                                                                1415  - Józefkowo                                                       

   1220  - Skępe                                                                          1420 - Skępe                                                                                                            

 

Powrót - patrz na kursy z trasy Nr 10 i Nr 5 z kierunku na Pokrzywnik

 

  Poniedziałek

 

Wtorek

Środa

Czwartek

       Piątek

1200 Nr 5     (M-4)

1255 Nr 10 (M-4)

---------------------

---------------------

1510 Nr 5 (M-4)

1200 Nr 5     (M-4)

……………….

1355   Nr 5 (M-4)

----------------------

1510 Nr 5     (M-4)

1200 Nr 5 (M-4)

………………

1355   Nr 5 (M-4)

--------------------

1510 Nr 5 (M-4)

1200 Nr 5     (M-4)

1255 Nr10 (M-4)

---------------------

1400 Nr 5   (U )

---------------------

1200 Nr 5     (M-4)

1255 Nr10 (M-4)

---------------------

1400 Nr 5 ( U )

--------------------

 

M-4  - przewoźnik firmy MARTRANS-4”    

U     - przewoźnik UMiG Skępe - kier. B. Sikorski

                                                                                                                                            

                                                                                                                                                  Skępe, 18.08.2014r.  

 

 

 

 

Trasa Nr 7

 

Blinno, Likiec, Wólka - do Gimnazjum w Skępem   ~ 10 km

 

rok szkolny    2014 / 2015

 

w okresie   od 02. IX. 2014 r.   do   30.VI. 2015 r.

 

Przewoźnik:     1. UMiG Skępe – B. Sikorski

                                 Opiekunka: Pani Małgorzata Wysocka                        

- 33 ucz. - do Gimnazjum w Skępem 24 + 9 ucz. do SP Skępe = 33 ucz.     (30)            

 

Codziennie rano - przewoźnik UMiG - autokar - B. Sikorski

I kurs - B. Sikorski  

     640 - Blinno    

     650 - Likiec                                                  

     700 - Wólka                                                        

     710 - Skępe                                                

                                                                

Powrót   - ( Pn ) - autokar B. Sikorski

I kurs - B. Sikorski ( Pn. )                         II kurs - B. Sikorski                                              

1410 - Skępe                                                     1450 - Skępe    ( ucz. SP + Gim. )        

   1420 - SP Wólka                                           1455 - Zajeziorze                                                           

1430   - Blinno                                                      1500 - Moczadła                  

1440 - Likiec                                                      1510 - SP Wólka     

1450 -   Skępe                                             1520 - Blinno        

                                                                     1530 - Likiec        

                                                                     1540 - Wólka        

                                                                     1550 - Skępe        

Powrót   - ( Wt + Śr ) - autokar B. Sikorski

I kurs - B. Sikorski                           II kurs - B. Sikorski                                             

1400 - Skępe                                                     1440 - Skępe    ( ucz. SP + Gim. )        

   1410 - SP Wólka                                          1445 - Zajeziorze                                                           

1420   - Blinno                                                      1450 - Moczadła                  

1430 - Likiec                                                1500 - SP Wólka     

1440 - Skępe                                             1510 - Blinno        

                                                                     1520 - Likiec      

                                                                     1530 - Wólka        

                                                                     1540 - Skępe        

 

Powrót  - ( Cz + Pt )   - I i II kurs: B. Sikorski  

I kurs - B. Sikorski                               II kurs - B. Sikorski                                                       

   1320 - Skępe   ( ucz. SP + Gim. )                  1420 -   Skępe   ( ucz. SP + Gim )        

     1330 - Wólka                                              1425 -   Zajeziorze                                                                                                                                                   

   1340 - Blinno                                                       1430 -   Moczadła                                      

   1350 - Likiec                                          1440 - SP Wólka                                    

   1400 - Skępe                                          1500 - Wólka - odjazd z SP Wólka                                                                                                                                                                                                                                                              

                                                                       1510 - Blinno                                              

                                                                      1520 - Likiec                                              

                                                                 1530 - Skępe                                          

 

 

 

 

                                                                                                                                       Skępe, 18.08.2014 r.                                                                                                                              

 

Odjazdy autobusów - 1 września 2014.

 

Dowożenie uczniów 1 września 2014 r. ( poniedziałek )

 

Trasa Nr 1

KIERUNEK : Skępe, Ławiczek, Huta, Obóz I, Obóz II, Obóz I, Gorzeszyn,

                               Grabówiec, Moczadła, Zajeziorze, Skępe - ( powrót odwrotnie )             

 

Przewoźnik: „MARTRANS - 1” - właścicielem firmy M. Gabryszewski

 

Opiekunka: Pani Aldona Grzędzicka

 

Uczniów do SP w Skępem i Gimnazjum w Skępem obowiązują te same godziny przyjazdu i odjazdu.

                                

-     37 uczniów do SP Skępe

-     13 uczniów do Gimnazjum w Skępem

     50 uczniów

 

rano -    Firma przewozowa „MARTRANS – 1 ”

800 - Skępe

810 - Ławiczek

815   - Huta    

820 - Obóz I

823 - Obóz II

828 -  Gorzeszyn

832 - Grabówiec

837 -  Moczadła  

840 - Zajeziorze

850  - Skępe

 

Powrót -   Firma przewozowa „MARTRANS – 1 ”

1100 - Skępe

1110 - Zajeziorze

1112   - Moczadła    

1125 - Grabówiec

1130 - Gorzeszyn

1135 -  Obóz II

1138 - Obóz I

1142 -  Huta  

1148 - Ławiczek

1158  - Skępe

 

                                                                                                                    Skępe, 22.07.2014 r.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

 

Dowożenie uczniów 1 września 2014r. (poniedziałek)

 

Trasa Nr 2

 

KIERUNEK :   Skępe, Kierz I, Kierz II, Narutowo, Lubówiec I, Lubówiec II,

                               Narutowo, Jarczewo, Skępe

 

Przewoźnik: „MARTRANS – 2 i 4” - właścicielem firmy M. Gabryszewski

 

 

Opiekunka: „MARTRANS – 2” Pani Anna Górska

Opiekunka: „MARTRANS – 4” Pani Barbara Kąkolewska

 

Trasa Nr 2 Klasy O – VI SP Skępe - firma przewozowa „MARTRANS - 4”

                               Opiekunka -  Pani Barbara Kąkolewska

ucz. do SP  „MARTRANS – 4”                   ucz. z SP „MARTRANS – 4”                

rano      800 - Skępe                                                powrót    1005 - Skępe                                                            

            810 - Kierz I                                                      1015 - Kierz I                    

             815 - Kierz II                                                   1017 - Kierz II                    

             820 - Narutowo                                                      1020 - Narutowo                                    

             828 - Lubówiec I                                                     1025 - Lubówiec I

             835 - Lubówiec II                                                     1030 - Lubówiec II

             845 - Jarczewo                                                         1040 - Jarczewo

             855  - Skępe                                                               1050  - Skępe

 

Trasa Nr 2 - Klasy I -III Gimnazjum Skępe - firma przewoz. „MARTRANS - 2”            

                                 Opiekunka -  Pani Anna Górska

 

ucz. do Gim. - „MARTRANS - 2”                    ucz. z Gim. -„MARTRANS - 2”                                 

rano      900 - Skępe                                                powrót    1125 - Skępe                                                            

            910 - Kierz I                                                    1135   - Kierz I                    

             915 - Kierz II                                                    1140 - Kierz II                      

             920 - Narutowo                                                      1145 - Narutowo                                    

             928 - Lubówiec I                                                     1153 - Lubówiec I

             935 - Lubówiec II                                                   1200 - Lubówiec II

             945 - Jarczewo                                                         1210 - Jarczewo

             955  - Skępe                                                             1220  - Skępe

 

 

Trasa Nr 5 - Klasy I - III Gim. Skępe + ucz. 0 -VI z SP rano firma przewozowa

                                 „MARTRANS - 2 + 4”. Opiekunka - Pani Anna Górska

 

ucz. do Gim. + SP - „MARTRANS – 2”         ucz. z Gim. + SP - „MARTRANS - 4”

rano   830 - Skępe                                                powrót    1100 - Skępe ucz z SP + Gim.                                                         

               835 - Józefkowo                                                       1105 - Józefkowo                                                           

                 840 - Pokrzywnik                                                    1115 - Pokrzywnik                                                           

                 845 - Józefkowo                                                       1115 - Józefkowo                                                            

             850 - Skępe                                                            1125 - Skępe

 

 

 

                                                                                                                        Skępe, 22.07.2014r.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

 

 

 

Dowożenie uczniów 1 września 2014 r. (poniedziałek)

 

Trasa Nr 4

 

KIERUNEK :   Skępe, Moczadła I, Moczadła II, Kukowo, Boguchwała II, Boguchwała I,

                                 Gorzeszyn, Boguchwała I, Kukowo, Moczadła II, Moczadła I, Skępe

 

~ godz. 830 w SP Czermno,  

~ godz. 845 w Gimnazjum w Skępem

 

Przewoźnik: firma „MARTRANS - 3”                   

 

Opiekunka:   Pani Marzena Kawczyńska

 

- 25 uczniów do SP Czermno  

- 21 uczniów do Gimnazjum w Skępem + 3 do SP Skępe  

                                49 uczniów  

 

rano   - firma przewozowa „MARTRANS - 3”                    

   750  - Moczadła I

   753  - Moczadła II

   756 - Kukowo

   800 - Grabówiec

   804 - Boguchwała I  

   810 - Gorzeszyn - Krzyżówki  

   815 - Boguchwała I

   818 - Boguchwała II

   825 -  Kukowo

   830  - SP Czermno - odjazd z SP Czermno

   833 - Kukowo

   835  - Moczadła II

   838  - Moczadła I

   845  - Skępe

 

 

Powrót - firma przewozowa „MARTRANS - 3”                                

1105  - Skępe                                              

1115  - Moczadła I                                      

1120  - Moczadła II                                            

1125  - Kukowo                                                  

1130 -  SP Czermno                                            

1140 - Grabówiec                                        

1143 - Boguchwała I                                          

1150  -   Gorzeszyn - Krzyżówki                                            

1157 - Boguchwała I                                          

1200 - Boguchwała II                                          

1210 - Kukowo

1225 - Skępe

                                                                                                                  Skępe, 22. 07.2014r.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

 

 

 

 

Dowożenie uczniów 1 września 2014 r. (poniedziałek)

 

Trasa Nr 5

 

KIERUNEK: Skępe, Józefkowo, Pokrzywnik, Żagno, Głęboczek, Żagno, Pokrzywnik,

                           Józefowo, Skępe

Przewoźnik: „MARTRANS – 2 i 4” - właścicielem firmy M. Gabryszewski

Opiekunka: „MARTRANS – 2” Pani Anna Górska

Opiekunka: „MARTRANS – 4” Pani Barbara Kąkolewska

 

 

Trasa Nr 5 - Klasy I - III Gim. Skępe + ucz. 0 -VI z SP rano firma przewozowa

                                 „MARTRANS - 2 + 4”. Opiekunka - Pani Anna Górska

 

ucz. do Gim. + SP - „MARTRANS - 2”            ucz. z Gim. + SP - „MARTRANS - 4”

rano   830 - Skępe                                                powrót  1100 - Skępe ucz z SP + Gim.                                                          

               835 - Józefkowo                                                        1105 - Józefkowo                                                           

                 840 - Pokrzywnik                                                     1115 - Pokrzywnik                                                            

                 845 - Józefkowo                                                       1115 - Józefkowo                                                           

             850 - Skępe                                                            1125 - Skępe

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                         Skępe, 22.07.2014r.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

 

 

 

 

 

 

Dowożenie uczniów 1 września 2014 r. (poniedziałek)

 

Trasa Nr 6

 

KIERUNEK :   Łąkie, SP Skępe  

 

Przewoźnik: rano firma przewozowa „MARTRANS - 4” + UMiG Skępe  

                           Opiekunka: Pani Barbara Kąkolewska    

 

- 36 ucz. klas IV – VI do SP Skępe

- 30 ucz. do Gimnazjum w Skępem  

 

             ucz. do SP - UMiG Skępe                         ucz. z SP - UMiG Skępe                        

rano   730 - Skępe                                powrót  1100 - Skępe                                                           

               740 - Łąkie II                                                  1110 - Łąkie I                                                            

                 745 - Łąkie I                                                 1115 - Łąkie II                                                           

                 800 - Skępe                                               1125 - Skępe                                                           

                                                                                            

             ucz. do Gim. -MARTRANS - 4”                   ucz. z Gim.- MARTRANS - 4”                                                            

rano      920 - Skępe                                   powrót    1130 - Skępe                                                           

           930 - Łąkie II                                          1140 - Łąkie II                    

             935 - Łąkie I                                          1145 - Łąkie I                    

             950 - Skępe                                                 1155 - Skępe                                    

 

 

 

 

                                                                                                                 Skępe, 22.07.2014 r.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dowożenie uczniów 1 września 2014 r. (poniedziałek)

Trasa Nr 5 + 6 + 7 + 8 + 9 + 10

 

rano trasa Nr 6 - przewoźnik UMiG - autokar B. Sikorski.
Opiekunka: Małgorzata Wysocka

 

730 - Skępe   Nr 6 - ucz. do   SP Skępe

740 - Łąkie II                                                  

745 - Łąkie I                                                                                                            

800 - Skępe

 

rano trasa Nr 8 - przewoźnik UMiG - autokar B. Sikorski.
Opiekunka: Małgorzata Wysocka

 

810 - Blinno   Nr 8-  ucz. do   SP Wólka

820 - Likiec                                                  

830 - Wólka SP                                                                                                           

840 - Skępe – Józefkowo

 

rano trasa Nr 10 - przewoźnik UMiG - autokar B. Sikorski

840 - Józefkowo             Nr 10 - ucz. do   SP

850 - Skępe                                                                                                           

 

rano trasa Nr 7 - przewoźnik UMiG - autokar B. Sikorski

910 - Skępe              Nr 7- ucz. do Gimnazjum

920 - Blinno                                                  

930 - Likiec                                                                                                             

940 - Wólka

950 - Skępe

 

Odwożenie trasa Nr 10 - przewoźnik UMiG - autokar B. Sikorski

1000 - Skępe                                                                                                             

1010 - Józefkowo            Nr 10-  ucz. z   SP Skępe

1015 - Skępe                                                  

 

Odwożenie trasa Nr 9 - przewoźnik UMiG - autokar B. Sikorski

1015 - Skępe                                                                                                            

1005 - Zajeziorze        Nr 9 - ucz. z   SP  

1012 - Moczadła                                                  

1020 - Wólka

 

Odwożenie trasa Nr 8 - przewoźnik UMiG - autokar B. Sikorski

1025 - Wólka                                                                                                                                                            

1035 - Blinno            Nr 8-  ucz. z   SP Wólka

1045 - Likiec                                                  

1100 - Skępe

 

Odwożenie trasa Nr 6 - przewoźnik UMiG - autokar B. Sikorski

1100 - Skępe                                                                                                             

1110 - Łąkie I        Nr 6 - ucz. z   SP

1115 - Łąkie II                                                  

1125 - Skępe                                                                                                             

 

Odwożenie trasa Nr 7 - przewoźnik UMiG - autokar B. Sikorski

1125 - Skępe            Nr 7- ucz. z Gimnazjum

1135 - Wólka                                                   

1145 - Blinno                                                                                                              

1155 - Likiec

1210 - Skępe

                                                                                                                    Skępe, 22.07.2014 r.

 

 

 

Dowożenie uczniów 1 września 2014 r.
( poniedziałek )

 

 

 

przez firmę przewozową

„MARTRANS”

 

 

 

 

przez UMiG Skępe  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„MARTRANS - 1”

 

 

Trasa Nr 1 - ucz. do Gim. + SP - „MARTRANS - 1”            

rano - 800 - Skępe

810 - Ławiczek

815  - Huta    

820 - Obóz I

823 - Obóz II

828 - Gorzeszyn

832 - Grabówiec

837 -  Moczadła  

840 - Zajeziorze

850 - Skępe

 

 

Trasa Nr 1 - ucz. do Gim. + SP - „MARTRANS - 1”            

powrót   1100 - Skępe

1110 - Zajeziorze

1112   - Moczadła    

1125 - Grabówiec

1130 - Gorzeszyn

1135 - Obóz II

1138 - Obóz I

1142 - Huta  

1148 - Ławiczek

1158  - Skępe

 

 

                      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skępe, 22.07.2014 r.

 

 

 

 

 

„MARTRANS - 2”

 

 

 

 

Trasa Nr 5 - ucz. do Gim. + SP - „MARTRANS - 2”            

rano   830 - Skępe                                               .                                                          

               835 - Józefkowo                                                       

                 840 - Pokrzywnik                                                    

                 845 - Józefkowo                                                       

             850 - Skępe                                                            

 

Trasa Nr 2 - ucz. do Gim. - „MARTRANS - 2”                                       

rano      900 - Skępe                                               

            910 - Kierz I                                                                          

             915 - Kierz II                                                                          

             920 - Narutowo                                                                                           

             928 - Lubówiec I                                                    

             935 - Lubówiec II                                                  

             945 - Jarczewo                                                        

             955  - Skępe                                                                

 

Trasa Nr 2 - ucz. z SP i Gim. - „MARTRANS - 2”

powrót 1125 - Skępe

             1135   - Kierz I

             1140 - Kierz II

             1145 - Narutowo

             1153 - Lubówiec I

             1200 - Lubówiec II

             1210 - Jarczewo

             1220  - Skępe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skępe, 22.07.2014 r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„MARTRANS - 3”

 

 

Trasa Nr 4 - ucz. do Gim. i SP - „MARTRANS - 3”                                      

rano  - 750  - Moczadła I

          753  - Moczadła II

             756 - Kukowo

             800 - Grabówiec

             804 - Boguchwała I  

             810 - Gorzeszyn - Krzyżówki  

             815 - Boguchwała I

             818 - Boguchwała II

             825 -  Kukowo

             830  - SP Czermno - odjazd z SP Czermno

             833 - Kukowo

             835  - Moczadła II

             838  - Moczadła I

             845  - Skępe

 

 

Trasa Nr 4 - ucz. z Gim. i SP - „MARTRANS - 3”                                       

powrót 1105  - Skępe                                              

             1115  - Moczadła I                                        

             1120  - Moczadła II                                            

               1125  - Kukowo                                                  

1130 -  SP Czermno                                            

1140 - Grabówiec                                        

1143 - Boguchwała I                                          

1150  -   Gorzeszyn - Krzyżówki                                            

1157 - Boguchwała I                                          

1200 - Boguchwała II                                          

1210 - Kukowo

1225 - Skępe

                                                                                                                                                                                                                                        

 

 

 

                                                                           Skępe, 22.07.2014 r.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„MARTRANS - 4”

 

Trasa Nr 2 - ucz. do SP  „MARTRANS – 4”                           

rano      800 - Skępe                                                

            810 - Kierz I                                                                            

             815 - Kierz II                                                                          

             820 - Narutowo                                                                                           

             828 - Lubówiec I                                                      

             835 - Lubówiec II                                                    

           845 - Jarczewo                                                          

             855  - Skępe                                                                

 

Trasa Nr 6 ucz. do Gim. - „MARTRANS - 4”

rano   930 - Skępe ucz z SP + Gim.                                                          

           930 - Łąkie I                                                           

             935 - Łąkie II                                                          

           950 - Skępe

 

Trasa Nr 2 - ucz. z SP „MARTRANS – 4”

powrót  1005 - Skępe

1015 - Kierz I

1017 - Kierz II

1020 - Narutowo

1025 - Lubówiec I

1030 - Lubówiec II

1040 - Jarczewo

1050  - Skępe

 

 

Trasa Nr 5 ucz. z Gim. + SP - „MARTRANS - 4”

powrót 1100 - Skępe ucz z SP + Gim.                                                          

             1105 - Józefkowo                                                           

                1115 - Pokrzywnik                                                           

                 1115 - Józefkowo                                                           

             1125 - Skępe

                                                                                                                                              

 

Trasa Nr 6 ucz. z Gim. + SP - „MARTRANS - 4”

powrót 1130 - Skępe ucz z SP + Gim.                                                         

             1140 - Łąkie I                                                           

                 1145 - Łąkie II                                                           

             1155 - Skępe

                                                                                                                                               

 

 

 

                                                                          Skępe, 22.07.2014 r.  

                                                                                                                 

 

 

 

 

 

 

UMiG Skępe

 

Trasy - Nr 5 + 6 + 7 + 8 + 9 + 10

 

rano trasa Nr 6 - przewoźnik UMiG - autokar B. Sikorski.
Opiekunka: Małgorzata Wysocka

 

730 - Skępe   Nr 6 - ucz. do   SP Skępe

740 - Łąkie II                                                  

745 - Łąkie I                                                                                                           

800 - Skępe

 

rano trasa Nr 8 - przewoźnik UMiG - autokar B. Sikorski.
Opiekunka: Małgorzata Wysocka

 

810 - Blinno   Nr 8-  ucz. do   SP Wólka

820 - Likiec                                                  

830 - Wólka SP                                                                                                            

840 - Skępe – Józefkowo

 

rano trasa Nr 10 - przewoźnik UMiG - autokar B. Sikorski

840 - Józefkowo             Nr 10 - ucz. do   SP

850 - Skępe                                                                                                            

 

rano trasa Nr 7 - przewoźnik UMiG - autokar B. Sikorski

910 - Skępe              Nr 7- ucz. do Gimnazjum

920 - Blinno                                                  

930 - Likiec                                                                                                              

940 - Wólka

950 - Skępe

 

Odwożenie trasa Nr 10 - przewoźnik UMiG - autokar B. Sikorski

1000 - Skępe                                                                                                            

1010 - Józefkowo            Nr 10-  ucz. z   SP Skępe

1015 - Skępe                                                 

 

Odwożenie trasa Nr 9 - przewoźnik UMiG - autokar B. Sikorski

1015 - Skępe                                                                                                            

1005 - Zajeziorze        Nr 9 - ucz. z   SP  

1012 - Moczadła                                                   

1020 - Wólka

 

Odwożenie trasa Nr 8 - przewoźnik UMiG - autokar B. Sikorski

1025 - Wólka                                                                                                                                                           

1035 - Blinno            Nr 8-  ucz. z   SP Wólka

1045 - Likiec                                                  

1100 - Skępe

 

Odwożenie trasa Nr 6 - przewoźnik UMiG - autokar B. Sikorski

1100 - Skępe                                                                                                            

1110 - Łąkie I        Nr 6 - ucz. z   SP  

1115 - Łąkie II                                                 

1125 - Skępe                                                                                                            

 

Odwożenie trasa Nr 7 - przewoźnik UMiG - autokar B. Sikorski

1125 - Skępe             Nr 7- ucz. z Gimnazjum

1135 - Wólka                                                   

1145 - Blinno                                                                                                              

1155 - Likiec

1210 - Skępe

                                                                                                                     Skępe, 22.07.2014 r.

 

Terminy egzaminów poprawkowych w Gimnazjum im. Kościeleckich w Skępem.


26.08.2014. Wtorek:

800 – matematyka

900 – język niemiecki, język rosyjski

27.08.2014. Środa:

900 – historia, wiedza o społeczeństwie

1000 – biologia, chemia, geografia

1100 – język angielski

 

SZKOLNY ZESTAW PODRĘCZNIKÓW GIMNAZJUM W SKĘPEM W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

SZKOLNY ZESTAW PODRĘCZNIKÓW DLA KLASY I

GIMNAZJUM W SKĘPEM

W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

 

Lp.

przedmiot

autor

tytuł

wydawnictwo

1.

j. polski

Ewa Horwath,

Grażyna Kiełb

„Bliżej słowa”

WSiP

2011r.

2.

j. angielski

Fiona Mauchline

Katherine, Steve Bilsborough

Voices 1

podręcznik

+ nowe ćwiczenie

Macmillan

2011r.

3.

j. niemiecki

Krzysztof Tkaczyk,

Anna Potapowicz

„Aha!” Neu 1a,1b

Poziom podstawowy

(zielona okładka)

WSiP

2009r.

4.

j. rosyjski

Barbara Chlebda,

Irena Danecka

„Wsjo prosto!”1Język rosyjski dla gimnazjum, podręcznik z ćwiczeniem

PWN

2014r.

5.

matematyka

Pr. Zbiorowa pod red.

Małgorzaty Dobrowolskiej

„Matematyka z plusem” wyd. 2009

GWO

2009r.

6.

fizyka

Sławomir Ziemicki,

Krystyna Puchowska,

Romuald Subieta

Bliżej fizyki

Część I

Zbiór zadań

WSiP

2010r.

7.

chemia

Jan Kulawik,

Teresa Kulawik,

Maria Litwin

Chemia Nowej Ery podręcznik do klasy 1

Nowa Era

2010r.

8.

historia

Lech Trzcionkowski,

Leszek Wojciechowski

Klasa I Historia podręcznik dla gimnazjum

Wydawnictwo Szkolne PWN

2013r.

9.

biologia

Małgorzata Jefimow,

Marian Sęktas

Puls życia 1

Podręcznik do biologii dla gimnazjum

Nowa Era

2009r.

10.

plastyka

Jolanta Gumula

W tym cała sztuka – podręcznik

Mac

Edukacja

2009r.

11.

geografia

Jan Świboda,

Grażyna Chmielewska

Geografia dla gimnazjum

podręcznik do klasy I

OPERON

2009r.

12.

informatyka

Edward Krawczyński,

Maria Wilk,

Zbigniew Talaga

Informatyka nie tylko dla uczniów

Wydawnictwo Szkolne PWN

2010r.

13.

muzyka

Teresa Wójcik

„Muzyczny świat” podręcznik

Mac Edukacja

2009r.

14.

religia

Jan Szpet,

Danuta Jackowiak

Spotkania ze słowem

Wyd. Święty Wojciech

2011r.

15

WOS

Elżbieta Dobrzycka,

Krzysztof Makara

Wiedza o społeczeństwie – podręcznik 1

OPERON

2009r.

 

SZKOLNY ZESTAW PODRĘCZNIKÓW DLA KLASY II

GIMNAZJUM W SKĘPEM

W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

 

Lp.

przedmiot

autor

tytuł

wydawnictwo

1.

j. polski

Ewa Horwath,

Grażyna Kiełb

„Bliżej słowa”

WSiP

2010r.

2.

j. angielski

Katherine, Steve Bilsborough,

Fiona Mauchline

Voices 2

podręcznik + nowe ćwiczenie

Macmillan

2011r.

3.

j. niemiecki

Krzysztof Tkaczyk,

Anna Potapowicz

„Aha!” 1b,2a

Poziom podstawowy

(zielona okładka)

WSiP

2009 r.

4.

j. rosyjski

Elizaweta Chamrajewa,

Eliza Iwanowa,

Renata Broniarz

„Bpeмeнa 2”

(kl. II, dla początkujących)

podręcznik + ćwiczenie

WSiP

2009r.

5.

matematyka

Małgorzata Dobrowolska

Matematyka z plusem

2010 r.

GWO

2010r.

6.

fizyka

Sławomir Ziemicki,

Krystyna Puchowska

Romuald Subieta

Bliżej fizyki

Część II

Zbiór zadań

WSiP

2010r.

7.

chemia

Jan Kulawik,

Teresa Kulawik, Maria Litwin

Chemia Nowej Ery dla gimnazjum 2

Nowa Era

2010r.

8.

historia

Jacek Chachaj,

Janusz Drob,

Leszek Wojciechowski

Historia klasa II podręcznik do gimnazjum

Wydawnictwo Szkolne PWN

2014r.

9.

biologia

Małgorzata Jefimow,

Marian Sęktas

Puls życia 2

Podręcznik do biologii dla gimnazjum

Nowa Era

2009r.

10.

WOS

Elżbieta Dobrzycka,

Krzysztof Makara

Wiedza o społeczeństwie – podręcznik 1

w I semestrze,

podręcznik 2

w II semestrze

OPERON

2010r.

11.

geografia

Marcin Chrabelski,

Magdalena Dudaczyk

Geografia dla gimnazjum

podręcznik do klasy II

OPERON

2010r.

12.

informatyka

Edward Krawczyński

Maria Wilk

Zbigniew Talaga

Informatyka nie tylko dla uczniów

Wydawnictwo Szkolne PWN

2010r.

13.

religia

ks. Jan Szpet,

Danuta Jackowiak

Aby nie ustać w drodze

Wyd. Święty Wojciech

2013r.

14.

zajęcia techniczne

Urszula Białka

Zajęcia techniczne Gimnazjum

OPERON

2012r.

 

 

 

SZKOLNY ZESTAW PODRĘCZNIKÓW DLA KLASY III

GIMNAZJUM W SKĘPEM

W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

 

Lp.

przedmiot

autor

tytuł

wydawnictwo

1.

j. polski

Ewa Horwath,

Grażyna Kiełb

„Bliżej słowa”

WSiP

2010r.

2.

j. angielski

Katherine, Steve Bilsborough,

Fiona Mauchline

Voices 3

podręcznik + nowe ćwiczenie

Macmillan

2011r.

3.

j. niemiecki

Krzysztof Tkaczyk,

Anna Potapowicz

„Aha!”2a,2b

Poziom podstawowy

(niebieska okładka)

WSiP

2009 r.

4.

j. rosyjski

Elizaweta Chamrajewa,

Eliza Iwanowa,

Renata Broniarz

„Bpeмeнa 3”

(kl. III, dla początkujących)

podręcznik + ćwiczenie

WSiP

2009r.

5.

matematyka

Małgorzata Dobrowolska

Matematyka z plusem

2011 r.

GWO

2011r.

6.

fizyka

Sławomir Ziemicki,

Krystyna Puchowska,

Romuald Subieta

Bliżej fizyki

Część III

WSiP

2011r.

7.

chemia

Jan Kulawik, Teresa Kulawik, Maria Litwin

Chemia nowej Ery dla gimnazjum 3

Nowa Era

2011 r.

8.

historia

Jacek Chachaj

Wiek XIX i wielka wojna

Podręcznik dla gimnazjum Klasa III

Wydawnictwo Szkolne PWN

2011r.

9.

biologia

Beata Sęgin,

Andrzej Boczarowski,

Marian Sęktas

Puls życia 3

Podręcznik do biologii dla gimnazjum

Nowa Era

2010r.

10.

plastyka

Jolanta Gumula

W tym cała sztuka

Mac Edukacja

2012r.

11.

WOS

Elżbieta Dobrzycka,

Krzysztof Makara

Wiedza o społeczeństwie – podręcznik 2

OPERON

2010r.

12.

geografia

Grażyna Chmielewska,

Waldemar Chmielewski

Geografia dla gimnazjum

podręcznik do klasy III

OPERON

2011r.

13.

religia

red. ks. prof. Jan Szpet,

Danuta Jackowiak

„ Żyć w miłości Boga” podręcznik dla ucznia III klasy gimnazjum z religii.

Wyd. Święty Wojciech

2013r.

14.

muzyka

Teresa Wójcik

„Muzyczny świat”

Mac Edukacja

2009r.

15.

edukacja dla bezpieczeństwa

Jarosław Słoma,

Grzegorz Zając

Żyję i działam bezpiecznie

Nowa Era

2009r.

16.

zajęcia techniczne

Urszula Białka

Zajęcia techniczne Gimnazjum

OPERON

2009r.

 

Poprawiony (poniedziałek, 11 sierpnia 2014 09:17)

 

„NIE BĄDŹ SĘPEM – UCZ SIĘ W SKĘPEM!”

Miasto i Gmina Skępe w okresie od 01.04.2014r. do 30.06.2015r. realizuje projekt

„NIE BĄDŹ SĘPEM – UCZ SIĘ W SKĘPEM!”

współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

 

Na wakacje zapraszamy do pełnego tajemnic świata robotyki, elektroniki oraz ekscytujących eksperymentów z chemii i fizyki. Do pobrania deklaracja uczestnictwa w półkoloniach: https://docs.google.com/forms/d/1PmOK9aWRbjuhrczjkcOtNiUyFzEOOhgtzswzmrpsxss/viewform?c=0&;w=1&usp=mail_form_link

  

Marzyłeś kiedyś, aby zbudować w pełni funkcjonalnego robota, który będzie na każde twoje zawołanie?

 

Zastanawiałeś się kiedyś jak działają układy elektroniczne i chciałeś zbudować własny?

 

Interesuje Cię otaczający świat? Jesteś ciekaw jak wykryć witaminę C w sokach? Chciałbyś skonstruować silnik elektryczny?

 

Interesujesz się ekologią? Chcesz zbudować turbinę wodną czy też urządzenie elektryczne zasilane energią słoneczną?

 

Teraz masz szansę!

 

Półkolonie to tygodniowa przygoda w świecie robotów i ekscytujących eksperymentów naukowych z chemii, fizyki i elektroniki.

 

 Zapisz się już teraz – zostań prawdziwym naukowcem!

 

Możliwości jakie niesie program w roku szkolnym

 Możesz wziąć udział w zajęciach pozalekcyjnych z następujących przedmiotów:

  • matematyka
  • fizyka z astronomią
  • chemia
  • biologia
  • geografia
  • języki obce
  • informatyka

Program zajęć zostanie dostosowany do Twoich potrzeb!

 

Zaplanowane są także cztery DNI ŚCISŁONAUKI - szkolne święto, w ramach którego zostaną przeprowadzone m.in. pokazy chemiczne, doświadczenia z użyciem ciekłego azotu, interaktywna wystawa zabawek fizycznych i robotów.

 

Ponadto dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych przewidziano:

  • Zajęcia z technik pamięciowych i ortografii
  • Zajęcia dziennikarsko-projektowe

 

Oprócz zajęć pozalekcyjnych możesz wybrać ścieżkę edukacyjną zgodną z Twoimi zainteresowaniami:

- Ekologia

W ramach tej ścieżki masz możliwość uczestnictwa w warsztatach OZE i gospodarowania odpadami oraz w półkoloniach z ekologią.

- Przedsiębiorczość

Spotkania  z biznesem – wycieczki do przedsiębiorstw i spotkania z przedsiębiorcami w celu zgłębienia tajników prowadzenia  gospodarczej „od kuchni”.

- Ekspresja kulturalna

Cykl „Z Kulturą za Pan Brat” – wyjazdy do teatru oraz zajęcia taneczne

- Tożsamość/ wychowanie patriotyczne

Wyjazdy na Festyn Archeologiczny do Biskupina oraz do Explozeum w Bydgoszczy, widowiska historyczne - Żywe lekcje Historii.

 

Dodatkowo możesz wziąć udział w warsztatach „W Unii z Unią”, podczas których poznasz pozytywne aspekty uczestnictwa Polski w Unii Europejskiej i możliwości jakie UE daje młodzieży oraz w warsztatach równości szans prowadzonych przez specjalistę ds. Gender.

 

 Z pewnością każdy z Was znajdzie coś interesującego dla siebie!

 

To jeszcze nie wszystko!

 Każdy uczeń uczestniczący w projekcie zostanie objęty doradztwem zawodowym.

Podczas spotkań z doradcą zawodowym poznasz i zrozumiesz swoje predyspozycje zawodowe. W ramach doradztwa zostaną przygotowane indywidualne scenariusze edukacyjno-zawodowe.

Poprzez udział w doradztwie zwiększysz swoje szanse na przyszłe zatrudnienie!

 

 

Terminy realizacji projektu

 

Zajęcia pozalekcyjne:

X 2014 – VI 2015

 

Półkolonie

VII – VIII 2014

 

Dni ścisłonauki

XI 2014 – I 2015

 

Warsztaty z OZE i przetwarzanie odpadów

XII 2014 – VI 2015

 

Spotkania z biznesem i przedsiębiorcami

XII 2014 – VI 2015

 

Wyjazdy do teatru

XII 2014 – VI 2015

 

Zajęcia taneczne

X 2014 – VI 2015

 

Pokazy historyczne oraz  wycieczki do Biskupina i Bydgoszczy

X 2014 – VI 2015

 

Zajęcia z technik pamięciowych i ortografii

XII 2014 – VI 2015

 

Warsztaty dziennikarsko-projektowe

XII 2014 – VI 2015

 

Warsztaty „W Unii z Unią”

XII 2014 – VI 2015

 

Warsztaty równości szans

XII 2014 – VI 2015

 

Doradztwo edukacyjno-zawodowe

X 2014 – VI 2015

 

Półkolonie w Gimnazjum w ramach projektu "Nie bądź sępem - ucz się w Skępem"

Uwaga uczniowie, półkolonie w ramach projektu "Nie bądź sępem - ucz się w Skępem" ruszają 28.07.2014. o godzinie 900 . Poniżej znajduje się informacja o poszczególnych grupach, które zakwalifikowały się do uczestniczenia w projekcie.

 

1. Półkolonie z robotyki:

- Artur Domański

- Mateusz Kalksztejn

- Kamil Górski

- Ewa Bombalicka

- Emilia Kwiatkowska

- Michał Gilewski

2. Półkolonie z fizyką i chemią:

- Aleksandra Kawczyńska

- Piotr Ziemlewicz

- Szymon Dziębakowski

- Natalia Kruszewska

- Jakub Okoński

- Monika Słupecka

3. Elektrowakacja - półkolonie z elektroniką:

- Michał Essa

- Jakub Raczkiewicz

- Justyna Drypczewska

- Bartosz Falkowski

- Marcin Wierzbowski

- Maciej Skibiński

Poprawiony (środa, 16 lipca 2014 19:45)

 

Finał konkursu o Oskarze Kolbergu w Bydgoszczy

Finał konkursu o Oskarze Kolbergu w Bydgoszczy

 

            W poniedziałek 23 czerwca br. w Filharmonii Pomorskiej im. I. J. Paderewskiego w Bydgoszczy odbył się finał konkursu poświęconego polskiemu etnografowi – Oskarowi Kolbergowi, zatytułowanego „Oscar za Kolberga”. O godz. 9.00 swoją wiedzę sprawdzali uczniowie SP, a o 12.00 gimnazjaliści i licealiści. W finale konkursu udział wzięli uczniowie z woj. kujawsko-pomorskiego, którym udało się przejść przez jego dwa pierwsze etapy. Nasze gimnazjum reprezentowało 14 osób. Opiekunkami grupy były p. M. Głowacka, p. M. Wiśniewska i s. A. Kłosińska. Końcowy etap konkursu składał się z dwóch części: słuchowej i teoretycznej. W części pierwszej naszym zadaniem było rozpoznanie tańców narodowych, na podstawie melodii lub tańca prezentowanego przez parę tancerzy, podanie metrum. Część druga dotyczyła zarówno życia polskiego folklorysty, etnografa i kompozytora, Oskara Kolberga jak i teorii o polskich tańcach narodowych. Po zakończeniu konkursu udaliśmy się na spacer ulicami Bydgoszczy. Do filharmonii wróciliśmy o godz. 17.00 na Koncert Finałowy. Barwne multumedialne widowisko taneczno-muzyczne zachwyciło wszystkich. Podziwialiśmy nowoczesne prezentacje taneczne oraz muzyczne inspirowane folklorem tradycyjnym. Słuchaliśmy piosenek, przyśpiewek, muzyki instrumentalnej w wykonaniu zespołów ludowych. Mimo że większość z nas, ze względu na rodzaj muzyki, której nie słucha na co dzień, do koncertu podchodziła sceptycznie, z filharmonii wszyscy wychodzili pod wrażeniem umiejętności tancerzy oraz barwnego przedstawienia muzyki, m.in. naszego regionu. Dzięki koncertowi doceniliśmy piękno polskich pieśni i tańców, tradycji i zwyczajów, których spisywaniu Kolberg poświęcił większą część swojego życia. Na koncercie ogłoszono także wyniki konkursu, który odbył się w południe. Z naszej szkoły laureatką II miejsca została Alicja Bombalicka z kl. IIIc. To, że cała nasza grupa dobrze wypadła na konkursie zawdzięczamy p. Marii Głowackiej, która poświęcała swój czas na przygotowanie dla nas szczegółowych materiałów oraz organizowała spotkania, na których śpiewaliśmy piosenki ludowe, oglądaliśmy tańce narodowe i uczyliśmy się je rozpoznawać oraz podawać charakterystyczne dla nich metrum. Za zaangażowanie, za trud włożony w naszą naukę, optymizm i wsparcie serdecznie Pani dziękujemy!!!

Poprawiony (środa, 02 lipca 2014 21:58)

 

Zalogowany



Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 

Sponsorzy